Вернуться   Космический ветер > Игра: Независимый сектор > Незалежний сектор
Перевірка тексту
ukr-mova.in.ua

languagetool.org
Переводчик
translate.google.ru
Правила и навигация Регистрация Сообщество Партнёры

Незалежний сектор Епізодична побудова ігрової зони | Игра на украинском языке

Реклама

Ответить

 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.01.2018, 09:54   #1

Талір де Корлеоніс

Аватар для Талир де Корлеонис / Посмотреть профиль
★ NPC ★
Темний володар

[+]
 
Репутация: 72
 
По умолчанию Re: Завдання темного володаря. Амір Деліон, Аліса Грей, ...

У стінах тісної каюти Талір доволі швидко занудьгував. Схоже було на те, ще це була каюта одного з пасижирів, оскільк тут вже були відносна чистота й порядок одразу, як його сюди відвели. Мабуть, того самого кошенятка, тому вона й сказала про "гості". Але тоді тут було надто чисто: він не знайшов тут ніяких її речей, окрім найбільш необхідних. Або вона їх вчасно забрала, або просто доволі аскетична натура.
Потім він астромив котячі вуха і слухав ті уривки корабельних бесід, що могли долетіти до його каюти. Але їх було доволі небагато, і в них теж не могло бути нічого цікавого. Тому, коли він почув кроки, а потому відкрився люк, він, на свій подив, зрадів появі Аліси.
Коли вона зайшла, вух вже не було, і ніщо не видавало його некотячого похождення.
- Краще подивлюся на вашу їдальню, - одразу відповів він. - А то розглядати одні й ті самі стіни цікаво лише перші декілька годин. Ви ж мені хочь папір з олівцем поверніть, або книжку дайте.
Втім, це не звучало так, ніби він якось скаржиться або жаліється. Скоріш просто як коментарі з приводу дивності його долі.
На коментар про "нікуди бігти" він просто підняв одну бров.
- Розслабся, - відповів він, - нікуди бігти я не збираюсь. - Хоча він би міг: якщо підгадати влучний момент і перетворитись, то є шанс узяти їх раптовістю. Але навіщо, якщо достатньо буде почекати на власну ж охорону? До того ж... - Навіть якщо я втечу з жилого відділу - ми летим посеред нічого на найближчі хтозна-скільки кілометрів, а уж на власному кораблі ви мене легко знайдете.
Він зробив паузу. Хм, йому спало на думку, чого це кошенятко так переживає з цього приводу.
- Це хто в вас на кораблі вже був такий нервовий? - спитав Талір.
Талир де Корлеонис вне форума   ''


Ответить


Реклама

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:53. Часовой пояс GMT +3.


Puella Magi: Fiat Lux Волчьи песни CodeVein Morgana Academy Тёмный путь
Посмотреть все ссылки можно здесь.
Техподдержка: Luvilla, Зефир. Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
К оформлению приложили лапы Tainele и SivaKotka